Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Termostat i mençur Honeywell Lyric T6, i zi

Kodi i produktit:
229138
EAN:
5025121380669
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y6H910WF1011
Lansuar:
20. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

187.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Lyric T6 është termostat i mençur i cili iu përshtatet juve në nevojat për ngrohje. Me këtë termostat ju mund të zgjidhni një nga programet javore ose t'a ndryshoni në bazë të nevojave, duke iu mundësuar kontrollimin e ngrohjes në shtëpinë tuaj nga kudo që jeni me anë të celularit ose tabletit. Mbi të gjitha iu ndihmon të kurseni energjinë elektrike dhe paratë. Termostati kontrollohet përmes aplikacionit Lyric i cili gjendet edhe për Android edhe për iOS, dhe funksion me sistemin Apple Home Kit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121380669
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y6H910WF1011
Lansuar:
20. 1. 2018
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE