Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termostat SMART Honeywell Lyric T6R

Kodi i produktit:
229139
EAN:
5025121380652
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y6H910RW4022
Lansuar:
20. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Lyric T6 është termostat smart i cili iu përshtatet juve në nevojat për ngrohje. Me këtë termostat ju mund të zgjidhni një nga programet javore ose t'a ndryshoni në bazë të nevojave., duke iu mundësuar kontrollimin e ngrohjes në shtëpinë tuaj nga kudo që jeni me anë të telefonit mobil ose tabletit. Mbi të gjitha iu ndihmon të kurseni energjinë elektrike dhe paratë. Termostati kontrollohet përmes aplikacionit Lyric i cili gjendet ede për Android edhe për iOs.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121380652
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y6H910RW4022
Lansuar:
20. 1. 2018
Prodhuesi:
Honeywell
Protokol:
Apple HomeKit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE