Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zgjërues rrjeti Honeywell RFG100

Kodi i produktit:
192381
EAN:
5025121382281
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RFG100
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell RFG100 është një pajisje praktike dhe shumë e avancuar që shërben për të zgjëruar rrjetin tuaj. Ky paketim përfshin një zgjërues rrjeti, kabllo Ethernet dhe kabllo për pajisje me energji. Kjo pajisje ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121382281
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RFG100
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE