Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese SMART D-Link DSP-W245, Wi-Fi

Kodi i produktit:
236035
EAN:
7900694236422
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DSP-W245
Lansuar:
3. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link DSP-W245 është kablloja vazhduese SMART e cila do ju lehtësoj jetën tuaj të përditshme. Lidhi deri në 4x pajisje me Wi-Fi dhe kontrolloni me tabletë apo celular tuajin. Gjithçka është më e lehtë me pajisjet SMART. Produkti konsumon 4 watt rrymë, ka madhësi 350 x 84 x 40 mm dhe ju ofron kontroll me telekomandë SMART, lajmërime të ndryshme, statistika energjitike dhe ju ofron mbrojtje nga mbivoltazha dhe nxehtësia e tepërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900694236422
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DSP-W245
Lansuar:
3. 5. 2018
Prodhuesi:
D-Link
Protokol:
Sipas dëshirës
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE