Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë SMART D-Link DSP-W115/FR Wi-Fi

Kodi i produktit:
234962
EAN:
790069422522
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DSP-W115/FR
Lansuar:
17. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 7.00   (22%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link DSP-W115 është switch dhe prizë SMART që do ju mundësoj të mbuloni një hapësirë të gjërë me sinjal të fortë dhe të qëndrueshëm të Internetit dhe në të njëjtën kohë të keni hapësirë për të lidhur pajisjet e tjera elektronike. Aksesori është ergonomik dhe nuk do të zë shumë vend. Produkti arrinë të shpërndaj sinjal nën frekuencat 2.4GHz me teknologjinë 802.11n dhe siguri WPA / WPA2 dhe WEP, mund të përdoret me aplikacionin MyDLink për iOS dh Android, vjen me madhësi prej 95 x 74 x 38 mm dhe 155 g peshë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
790069422522
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DSP-W115/FR
Lansuar:
17. 4. 2018
Prodhuesi:
D-Link
Protokol:
Sipas dëshirës
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE