Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i lëvizjes Fibaro

Kodi i produktit:
180610
EAN:
5902020528579
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGMS-001-ZW5
Lansuar:
10 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Detektori Fibaro është detektori më i vogël në botë që punon me wireless dhe mund të kap shpejtësinë dhe drejtimin e lëvizjes së një personi, nivelin e ndriçimit, vibrimit dhe temperaturën. Kjo pajisje gjithashtu është një ndër të pakta pajisje të cilat mund të detektojnë edhe lëvizjet e tokës. Ky sensor përkrah teknologjinë Anti-theft dhe është shumë i lehtë për tu instaluar si dhe përmbledh të gjitha të dhënat dhe i ruan një histori.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528579
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGMS-001-ZW5
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE