Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje për mbrojten e shtëpisë Fibaro Starter Kit Z-Wave plus

Kodi i produktit:
209224
EAN:
5902701700027
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-STRTR-KIT-FR-ZW5
Prodhuesi:
Fibaro

Si të porosisim në Gjirafa50?

486.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro Starter Kit përmban pesë pajisje shtëpiake që njihen si Z-Wave Plus controller Home Center Lite. Këto pajisje shërbejnë për mbrojtjen e shtëpise suaj dhe paketa përfshine një detektor lëvizjeje, detektor tymi, detektor përmbytjeje dhe gjithashtu prizë wireless. Home Center Lite me një procesor të fuqishëm Cortex A8 mund të menaxhojë deri në 230 pajisje. Z-Wave është një protokoll i hapur komunikimi wireless që përdoret në sistemet e automatizimit në shtëpi që është i standardizuar ndërkombëtarisht. Në Fibaro, gjithashtu mund të shijoni pamjen e kamerës së drejtpërdrejtë, madje edhe nga distanca (falas me shërbimin cloud në home.fibaro.com)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902701700027
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-STRTR-KIT-FR-ZW5
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE