Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzor universal Fibaro

Kodi i produktit:
180629
EAN:
5902020528074
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGBS-001
Lansuar:
10 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Senzori universal Fibaro është një senzor digjital me madhësi të vogël, i cili përmban dy inpute të konektuara me 2 outpute. Ky senzor universal përfshin një input 1Wire për funksionim të katër senzorëve të temperaturës. Furnizohet me energji elektrike prej 9-30 V dhe siguron output binar për komunikim me pajisje të tjera, duke iu falenderuar përdorimit të rrjetit Z-Wave dhe senzorëve të temperaturës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528074
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGBS-001
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE