Tablet Alcatel OT-8063 PIXI 4 (7), 8GB, gri

Kodi i produktit:
190743
Barteria [mAh]:
2 580
Micro USB:
Trashësia [mm]:
189,2
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Tableti Alcatel OT-8063 PIXI 4 (7) ka performanca shumë të mira të cilat mund t'i shfrytëzoni në shkollë, në shtëpi apo në punë. Tableti përkrah sistemin operativ Google Android 6.0 dhe ka rezolucion të ekranit 1024 x 600, me madhësi prej 7”. Procesori i këtij tableti është MediaTek MT8127. RAM memoria e Alcatel OT-8063 PIXI 4 është 1GB, kurse kapaciteti i memories së brendshme është 8GB. Kapaciteti i baterisë së këtij tableti është 2580 mAh.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
2 580
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
7
EAN:
4894461380483
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
107,6
Kapaciteti i memories [GB]:
1
Kodi i prodhuesit:
8063-3CALCZ1
Lansuar:
24 Maj 2016
Lartësia [mm]:
9,15
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
TFT
Memorie e brendshme [GB]:
8
Micro USB:
Modeli i procesorit:
MediaTek MT8127
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave:
4
Pesha [kg]:
0,25
Prodhuesi:
ALCATEL
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
189,2
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Alcatel OT-8063 PIXI 4 (7) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE