Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Creative Sound Blaster Roar Pro, i zi

Kodi i produktit:
193835
Bateri të integruar :
Mbështetje për NFC:
Trashësia [mm]:
115
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Creative Sound Blaster Roar Pro janë pajisje shumë të përshtatshme. Tinguj të përsosur që mund të shijohen praktikisht kudo dhe me këdo. Altoparlanti gjithashtu bashkëpunon me Creative iRoar Mic dhe krijon sistemin e vet personal pa tel PA. Altoparlanti peshon lehtë dhe është kompakt falë mbështjellësit të tij dhe qëndrueshmërisë. Altoparlanti transmeton tinguj të përsosur dhe ka bateri jetëgjatë që qëndron deri në 10 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660188312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
202
Kodi i prodhuesit:
51MF8171AA000
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
57
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për celular, laptop dhe tablet
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,1
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Trashësia [mm]:
115
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant Creative Sound Blaster Roar Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE