Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për tablet Samsung Galaxy Tab 3, 4000mAh

Kodi i produktit:
176868
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655117531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab 3 7.0, Samsung Galaxy Tab 3 Kids
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzimi ditor i tabletëve, sigurisht konsumon bateri të konsiderueshme dhe gjatë periudhave të caktuara p.sh gjatë udhëtimeve, ne mund të kemi probleme me baterinë e tabletit tonë. Zgjidhja është një bateri zëvendësuese, e cila do ta zgjasë punën e tabletit tuaj për dy herë më shumë, përderisa është edhe kompakte dhe e lehtë, kështu që ju mund ta mbani atë me vete. Kjo bateri është e njëjtë 100% me baterinë origjinale. Bateria Paton ka kapacitet prej 4000 mAh dhe tension 3.7 V. Ajo është e dizajnuar për tabletët: Samsung Galaxy Tab 3 Kids, Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210, SM-T2105, SM-T210R, SM-T211.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655117531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab 3 7.0, Samsung Galaxy Tab 3 Kids
I përdorshëm me markat:
Samsung
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
PT3113
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE