Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1" 6800mAh

Kodi i produktit:
196551
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655175128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab4 VE 10.1 LTE-A, Samsung Galaxy Tab 4 10.1, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 3G, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab SM-T530, Samsung Galaxy T
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzimi ditor i tabletëve, sigurisht konsumon bateri të konsiderueshme dhe gjatë periudhave të caktuara si gjatë udhëtimeve, ne mund të kemi probleme me baterinë e tabletit tonë. Zgjidhja është një bateri zëvendësuese, e cila do ta zgjasë punën e tabletit tuaj për dy herë më shumë, përderisa është edhe kompakte dhe e lehtë, kështu që ju mund ta mbani atë me vete. Kjo bateri është e njëjtë 100% me baterinë origjinale. Bateria Patona ka kapacitet prej 6800 mAh dhe tension 3.8 V. Ajo është e dizajnuar për tabletët: Samsung Galaxy TAB4 VE 10.1 LTE-A, SM-T530, SM-T531, SM-T533, SM-T535, SM-T537, SM-T537R4, Tab 4 10.1, Tab 4 10.1 3G Tab 4 10.1 LTE, 4 Tab 10.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655175128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab4 VE 10.1 LTE-A, Samsung Galaxy Tab 4 10.1, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 3G, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab SM-T530, Samsung Galaxy T
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kapaciteti [mAh]:
6 800
Kodi i prodhuesit:
PT3169
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE