Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Acer Switch One 10 SW1-011

Kodi i produktit:
219601
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603638641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Acer Iconia Switch One 10 (SW1-011)
I përdorshëm me markat:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.04   (11%)
16.46 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.37 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Folia mbrojtëse Screenshield e përshtatur për Acer Switch One 10 SSW1-011 është zgjidhja ideale për mbrojtjen e ekranit nga gërvishtjet apo dëmtimet e mundshme. Folia është 100% transparente por arrin të mbuloj gërvishtjet e mëhershme si dhe nuk pengon aspak funksionalitetin e plotë të pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603638641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Acer Iconia Switch One 10 (SW1-011)
I përdorshëm me markat:
Acer
Kodi i prodhuesit:
ACR-SW1011-D
Prodhuesi:
ScreenShield
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE