Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie për ekran Screenshield për MICROSOFT Surface Pro

Kodi i produktit:
232780
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Microsoft Surface Pro
I përdorshëm me markat:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë dhe tabletat janë pajisje të brishta dhe meritojnë mbrojtje maksimale. Nëse zotëroni MICROSOFT Surface Pro, sigurisht do ta vlerësoni folien e ekranit për këtë pajisje. Ky aksesor siguron 100% mbrojtje, është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe nuk shtrembëron ngjyrën origjinale të ekranit. Përdorimi i ScreenShield është një mjet i shkëlqyeshëm për të mbajtur ekranin tuaj si të ri. Ekrani do të mbrohet nga çdo gërvishtje dhe pluhur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Microsoft Surface Pro
I përdorshëm me markat:
Microsoft
Kodi i prodhuesit:
MIC-SURPRO-D
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE