Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie ScreenShield për tabletin Lenovo Tab3 10" Business

Kodi i produktit:
204167
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603629687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo TAB3 10 Business
I përdorshëm me markat:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndër pajisjet që dëmtohen më lehtë janë ekranet e tabletëve. Ato gërvishten lehtë, mbushen me pluhur, madje edhe thyhen lehtë. Për këtë qëllim duhet vendosur folie që të mbrohet ekrani i tyre. Folia ScreenSshield e projektuar për tabletin Lenovo Tab3 10". Kjo folie është e ndërtuar nga një material shumë cilësor dhe i qëndrueshëm, e që siguron mbrojtje të sigurt të ekranit nga dëmtimet e ndryshme. Me këtë produkt, ju mund të zgjasni qëndrueshmërinë e tabletit tuaj. Në të njëjtën kohë, folia vështirë që vërehet dhe nuk pengon aspak punën tuaj në tablet. Përdoret për të mbuluar gjithë trupin e tabletit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603629687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo TAB3 10 Business
I përdorshëm me markat:
Lenovo
Kodi i prodhuesit:
LEN-T310BUS-D
Lansuar:
21 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE