Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Screenshield për iPhone 7 Plus, i bardhë (me anësore metalike)

Kodi i produktit:
203475
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603629588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës nga ScreenShield është dizajnuar për telefonat iPhone 7 Plus. Ai ofron mbrojtje të përkryer për ekranin e telefonit tuaj. Pjesa e poshtme e tij përbëhet nga një shtresë silikoni, e cila lehtëson aplikimin e tij. Ky xham mbrojtës është deri në 9 herë më i qëndrueshëm sesa xhami tradicional. Ai është transparent dhe i hollë, kurse pjesët anësore të tij përbëhen nga metali.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603629588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
APP-TGFCWMFIPH7P-D
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
ScreenShield
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE