Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për tablet Asus USB

Kodi i produktit:
134431
Dizajnuar për:
Tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus SL101, Asus TF101, Asus TF101G, Asus TF201, Asus TF300T, Asus TF300TG, Asus TF300TL, Asus TF700KL, Asus TF700T
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë pronarët e tabletëve ASUS,seria TF, prodhuesi ofron një gamë të gjerë të aksesorëve praktik. Një ndër të cilat është edhe kjo kabllo USB, e cila shërben për konektimin e pajisjes tuaj me një kompjuter ose karikues. Kablloja është dizajnuar për tablet ASUS të serisë SL101, TF101, TF101G, TF201, TF300TG, TF300TL, TF300T, TF700KL dhe TF700T. Nuk vlen për tabletin TF600 dhe TF810C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus SL101, Asus TF101, Asus TF101G, Asus TF201, Asus TF300T, Asus TF300TG, Asus TF300TL, Asus TF700KL, Asus TF700T
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi i prodhuesit:
B14001-00030200
Lansuar:
21 Gusht 2013
Lidhësit:
Asus Dock (40 pin), USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Asus Dock (40 pin)
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për tablet Asus USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE