Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Reduktor iTec USB 3.1 (USB C - USB A), i zi

Kodi i produktit:
248901
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
8595611701078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
U31TYPEC
Lansuar:
8. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Reduktor USB me ngjyrë të zezë nga iTec mundëson lidhjen e mjeteve të ndryshme me teknologji USB 3.1/ 3.0 siç janë HUB, mbushësit e videove, kornizave të jashtme HDD dhe shumë të tjera me pajisje të ndryshme që kanë port USB C. Ky reduktor dy anësorë nga USB A në USB C, ua lehtëson punën dhe është i përshtatshëm për përdorim të Apple MacBook 2015 ose Chromebook Pixel 2015.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
8595611701078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
U31TYPEC
Lansuar:
8. 11. 2018
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE