Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë karikuesi për tablet ASUS 5.2V 7W / 1.35

Kodi i produktit:
134430
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus MeMO Pad ME173X, Asus MeMO Pad ME571K, Asus MeMO Pad ME571KLR
I përdorshëm me markat:
ASUS
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS sjellë një aksesor shumë cilësor i cili shërben për rimbushjen e tabletëve të ndryshëm. Ky aksesor është një kokë që lidhet me kabllon mbushëse dhe ofron mbushje të shpejtë. Ky produkt është i përputhshëm me tabletët e serisë ASUS E173X, ME571K, ME571KLR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus MeMO Pad ME173X, Asus MeMO Pad ME571K, Asus MeMO Pad ME571KLR
I përdorshëm me markat:
ASUS
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
B0A001-00420400
Lansuar:
20 Gusht 2013
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE