Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf CaseLogic Snapview për iPad mini 4, i hirtë

Kodi i produktit:
183912
Dimensionet e brendshme [mm]:
135 x 6 x 203
Dimensionet e jashtme:
143 x 18 x 207
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
0085854236775
I përdorshëm me:
Apple iPad mini 4

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CaseLogic Snapview është këllëf i ndërtuar nga një material i cilësisë së lartë dhe është i dizajnuar për tabletin iPad mini 4. Ky këllëf siguron një mbrojtje të përkryer nga gërvishtjet, papastërtitë apo pluhuri, si dhe në të njëjtën kohë ofron një mbështetëse të përshtatshme në momente kur dëshirojmë të shikojmë ndonjë film apo kur duam të shkruajmë më rehatshëm. Dimensionet e jashtme janë 14.3 x 1.8 x 20.7 cm, ndërsa ato të brendshme janë 13.5 x 0.6 x 20.3 cm, si dhe peshon 170 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
135 x 6 x 203
Dimensionet e jashtme:
143 x 18 x 207
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
0085854236775
I përdorshëm me:
Apple iPad mini 4
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CL-CSIE2242PTG
Lansuar:
15 Janar 2016
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Polikarbonat
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
170
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE