Këllëf për tablet GoGen, 10.1", i zi / portokalltë

Kodi i produktit:
154325
Diagonalja (inç):
10,1
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8592417020181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

€13.50 * Përfshirë TVSH-në
Ne stok (10 artikuj)
100%
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €1.12 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletët janë pajisje shumë të ndjeshme dhe shumë lehtë mund të dëmtohen. Prandaj mbrojtja e tyre është shumë e rëndësishme dhe për ta bërë këtë ky këllëf i prodhuar nga GoGen është zgjidhja juaj ideale. Ky këllëf është i dizajnuar për tabletët me madhësi 10.1" dhe është i përbërë nga materiali shumë cilësorë që garanton për mbrojtje të përkryer të tabletit tuaj nga gërvishtjet, pluhuri dhe papastërtitë tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
10,1
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8592417020181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoGen
Kodi i prodhuesit:
GOGTA10CASEO
Lansuar:
12 Qershor 2014
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Për tu përdorur në:
Bare dhe restaurante, konsultues për biznese
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE