Këllëf për tablet GoGen, 7.85", i zi / portokalltë

Kodi i produktit:
163211
Diagonalja (inç):
7,85
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8592417020563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

€6.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Ne stok (4 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €0.54 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletët janë pajisje shumë të ndjeshme dhe shumë lehtë mund të gërvishten apo dëmtohen nga përplasjet aksidentale. Prandaj mbrojtja e tyre është shumë e rëndësishme dhe për ta bërë këtë ky këllëf i prodhuar nga GoGEN është zgjidhja juaj ideale. Ky këllëf është i dizajnuar për tabletët me madhësi 7.85" dhe është i përbërë nga materiali shumë cilësorë që garanton për mbrojtje të përkryer të tabletit tuaj. Dimensionet e tij janë 20.5 x 14.5 x 1 cm dhe peshon vetëm 34 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
7,85
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8592417020563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoGen
Kodi i prodhuesit:
GOGTA785BAGO
Lansuar:
14 Nëntor 2014
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE