Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf për tablet RivaCase 3114 8", i kuq

Kodi i produktit:
167726
Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6907212031140
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këllëf universal për mbrojtjen e tabletit tuaj me diagonale të ekranit prej 8”. Produkti përfshin dizajn elegant dhe shumë modern përmes materialit kualitativ të lëkurës PU. Ofron mbrojtje për tabletin tuaj. Ky këllëf kualitativ e mbron pajisjen tuaj nga rrëzimet dhe goditjet. Për më shumë, produkti mund të përdoret si një mbajtës praktik i tabletit gjatë shikimit të përmbajtjeve të ndryshme ose shkrimit në ekran. Dimensionet e këtij këllëfi janë 165 x 218 x 8 mm ndërsa pesha e tij është 255 g. Ky produkt vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6907212031140
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RC-3114-R
Lansuar:
10 Mars 2015
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
255
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE