Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf për tablet RivaCase 3114 8", i zi

Kodi i produktit:
167725
Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6907201031144
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këllëf universal për mbrojtjen e tabletit tuaj me diagonale të ekranit prej 8”. Produkti përfshin dizajn elegant dhe shumë modern përmes materialit kualitativ të lëkurës PU. Ofron mbrojtje për tabletin tuaj. Ky këllëf kualitativ e mbron pajisjen tuaj nga rrëzimet dhe goditjet. Për më shumë, produkti mund të përdoret si një mbajtës praktik i tabletit gjatë shikimit të përmbajtjeve të ndryshme ose shkrimit në ekran. Dimensionet e këtij këllëfi janë 165 x 218 x 8 mm ndërsa pesha e tij është 255 g. Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
6907201031144
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RC-3114-B
Lansuar:
10 Mars 2015
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
255
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE