Këllëf për tablet + tastierë C-TECH NUTKC-01 7-7.85", ngjyrë portokalli

Kodi i produktit:
163080
Diagonalja (inç):
7,85
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005863
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

€8.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Ne stok (10 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €0.71 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një këllëf universal për tablet C-TECH Protect me tastierë. Produkti është dizajnuar për tablet me diagonale të madhësisë prej 7-7.85” dhe i ofron mbrojtje pajisjes tuaj nga dëmtimet mekanike dhe ndikimet e jashtme. Këllëfi mund të përdoret si një mbajtës praktik për tabletin tuaj, gjatës shkrimit të mesazheve dhe teksteve. Përfshin tastierë dhe konektor micro USB. Produkti është ndërtuar nga materiali i lëkurës së butë artificiale dhe vjen në ngjyrë portokalli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
7,85
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005863
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
NUTKC-01O
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lloji i mbështjellësit:
Me tastierë
Ngjyra:
Portokalli
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE