Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf për tablet + tastierë C-TECH NUTKC-02 8", i bardhë

Kodi i produktit:
163089
Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005955
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një këllëf universal për tablet C-TECH Protect me tastierë. Produkti është dizajnuar për tablet me diagonale të madhësisë prej 8” dhe i ofron mbrojtje pajisjes tuaj nga dëmtimet mekanike dhe ndikimet e jashtme. Këllëfi mund të përdoret si një mbajtës praktik për tabletin tuaj, gjatës shikimit të filmave tuaj të preferuar. Përfshin tastierë dhe konektor micro USB. Produkti është ndërtuar nga materiali i lëkurës së butë artificiale dhe vjen në ngjyrë të bardhë. Dimensionet maksimale të tabletit janë 230 x 175 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005955
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
NUTKC-02W
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lloji i mbështjellësit:
Me tastierë
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE