Këllëf për tablet Yenkee PROVENCE 7", portokalli

Kodi i produktit:
189389
Diagonalja (inç):
7
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8590669177165
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletët janë pajisje të ndjeshme të cilat duhet të mbrohen. Për këtë arsye kompania Yenkee ka prodhuar këllëfin mbrojtës Provence i cili është dizajnuar për tabletët me diagonale prej 7". Ky këllëf mbron tabletin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe papastërtitë e tjera. Ky këllëf është i punuar nga materiali me kualitetit të lartë dhe me mikrofibra. Këllëfi përshtatet në mënyrë të përkryer me tabletin tuaj dhe përmes hapjeve mundëson qasje në porte, kamerë dhe butona të telefonit. Dimensionet e këllëfit janë 130 x 200 x 12 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
7
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8590669177165
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
45010813
Lansuar:
16 Prill 2016
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Mikrofibër, lëkurë artificiale
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE