Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf për tablet Yenkee PROVENCE 8", hiri

Kodi i produktit:
189396
Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8590669177189
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletët janë pajisje të ndjeshme të cilat duhet të mbrohen. Për këtë arsye kompania Yenkee ka prodhuar këllëfin mbrojtës Provence i cili është dizajnuar për tabletët me diagonale prej 8". Ky këllëf mbron tabletin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe papastërtitë e tjera. Ky këllëf është i punuar nga materiali me kualitetit të lartë dhe me mikrofibra. Këllëfi përshtatet në mënyrë të përkryer me tabletin tuaj dhe përmes hapjeve mundëson qasje në porte, kamerë dhe butona të telefonit. Dimensionet e këllëfit janë 134 x 216 x 12 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
8
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8590669177189
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
45010815
Lansuar:
16 Prill 2016
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE