Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për iPad Pro 10,e kaftë

Kodi i produktit:
216038
Dizajnuar për:
Tablet
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MPU12ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbështjellës për iPad mbron atë nga pluhuri, gërvishtjet dhe nga dëmtimet tjera. Është i përbërë nga lëkurë me kualitet të lartë dhe material të butë. Kështu që sa herë që mbani iPad-in tuaj në dorë ju do të ndiheni më rehat dhe komod sepse jeni të sigurt që ky mbështjellës ofron 100% mbrojtje.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MPU12ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE