Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës për tablet C-TECH 7" NUTC-01

Kodi i produktit:
159853
Diagonalja (inç):
7
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005597
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania C-TECH ka prodhuar një mbështjellës të quajtur NUTC-01 i cili është i dizajnuar për tablet 7" - 7.85". Ky mbështjellës i qëndrueshëm shërben si mbrojtje ndaj gërvishtjeve, dëmtimeve dhe pluhurit, po ashtu mund të përdoret edhe si mbajtës për tabletin tuaj. Mbështjellësi ofrohet në ngjyra të ndryshme dhe është i prodhuar nga një lëkurë artificiale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
7
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8594125005597
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
NUTC-01R
Lansuar:
19 Shtator 2014
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë artificiale
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE