Mbështjellëse për tablet iPad Pro 9.7" , e kaltër

Kodi i produktit:
202681
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901980133162
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 9,7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MN2F2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellëse për tablet prej silikoni i dizajnuar për iPad Apple me madhësi prej 9.7". Ky produkt e mbron pjesën e pasme të iPad-it tuaj nga gërvishtjet, pluhuri dhe nuk e lejon atë të rrëshqasë. Aplikimi i kësaj mbështjellëseje është shumë i lehtë dhe i thjeshtë. Për më tepër, gjatë përdorimit të ktij produkti sigurohet qasja e lehtës në porte të tabletit dhe kamerë. Ky produkt vjen në ngjyrë identifikuese të kaltër si oqeani.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901980133162
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 9,7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MN2F2ZM/A
Lansuar:
20 Dhjetor 2016
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE