Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtës POCKETBOOK për E- Book Reader 616, 627, 632, i zi

Kodi i produktit:
259795
Besueshmëria:
97 %
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4, PocketBook 632 Touch HD 3

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet teknologjike janë delikate dhe vëme dje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi me kapak Pocketbook vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron E- Book Reader nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme dhe anësore si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Ky mbrojtës vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4, PocketBook 632 Touch HD 3
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
EBPPK1070
Lansuar:
19. 4. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE