Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Apple iPad Pro 10.5 ", lëkurë rozë

Kodi i produktit:
216050
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
190198390271
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0E2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtje e plotë dhe elegante për tabletin tuaj Apple iPad Pro 10.5 ". Kjo paketë është unike për shkak të shumë karakteristikave të saj, duke e bërë atë si material modern, i lehtë, por i qëndrueshëm për të mbrojtur në mënyrë të përkryer frontin e tabletit tuaj, ofron mbyllje magnetike dhe gjithashtu mund të futet thjesht në një vend praktik ku tableti mund të jetë i përkulur në një pozicion të rehatshëm për të shtypur në tastierë ose për të parë në një tavolinë në një kafene, punë ose shtëpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
190198390271
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0E2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE