Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Apple iPad Pro 10.5", ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
234317
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901987065398
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MRFM2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

174.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse e hollë prej lëkure për tabletin 10.5 " iPad Pro. Mbrojtësja ka gjithashtu një shtresë me mikrofibër të butë për siguri shtesë. Ajo siguron mbrojtje maksimale ndaj papastërtive, gërvishjeve dhe dëmtimeve tjera. Xhepi i veçantë për stilolapsin Apple siguron që do t'i keni gjithmonë me vete këta ndihmues praktik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
1901987065398
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 10,5
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MRFM2ZM/A
Lansuar:
6. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
E kuqe, rozë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE