Dëgjuese JBL T205, të bardha

Kodi i produktit:
227833
EAN:
6925281928345
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T205CRM
Lansuar:
14. 12. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281928345
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T205CRM
Lansuar:
14. 12. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE