Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Beats Powerbeats3, pa kabllo

Kodi i produktit:
220609
EAN:
1901984814432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kodi i prodhuesit:
MQFQ2ZM/A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Sportive, Dëgjuese, Për veshë

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Powerbeats3 janë shumë të shpejta - thjesht ndizini dhe mbajeni iPhone-in tuaj afër. Pastaj do të lidhen automatikisht me Apple Watch, iPad dhe Mac (kërkon iCloud dhe macOS Sierra, iOS 10 ose watchOS 3). Ato mund të lidhen edhe me Bluetooth, si dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit kështu që ju mund t'i përdorni edhe kur stërviteni. Me RemoteTalk Controller me mikrofon të integruar, mund të bësh thirrje, të kontrollosh rishikimin e muzikës, të rregullosh volumin dhe të aktivizosh Siri. Ata gjithashtu vijnë me një kabllo universale USB për mbushje (USB-A / USB micro-B).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1901984814432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
12
Kodi i prodhuesit:
MQFQ2ZM/A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Sportive, Dëgjuese, Për veshë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Beats
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Beatsbydre.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE