Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Marley Little Bird, të kaltra marine

Kodi i produktit:
226440
EAN:
8468850083314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
EM-JE061-NV

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Marley Little Bird janë shoqëruese të përsosura për thirrjet tuaja dhe dëgjimin e muzikës nga MP3 players, celularët dhe tabletët. Këto dëgjuese janë të pajisura me altoparlantë 9 mm me cilësi të lartë, të aftë për riprodhimin e zërit në një gamë frekuencash prej 20 Hz deri në 20 kHz. Kablloja e kontrollit (1.3 m) me mikrofoni të integruar përfundon me një lidhës stereo 3.5 mm, duke siguruar përputhshmëri të gjerë me pajisjet audio. Poashtu në paktë përfshihen edhe dy palë mbrojtëse prej silikoni të madhësive S / M.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8468850083314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
EM-JE061-NV
Lansuar:
16. 11. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Marley
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Thehouseofmarley.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE