Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese MSI Immerse GH10, të zeza / kuqe

Kodi i produktit:
222242
EAN:
4719072471897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
S37-2100950
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset GH10 ofrojnë një eksperiencë të re të lojës. Të dizajnuara për lojtarë profesionistë, Immerse GH10 sjellin zë të pastër në lojë dhe muzikë për zhytjen e plotë të lojtarëve në lojën e tyre. Altoparlantët e fuqishëm 13.5 mm ofrojnë një audio të pamposhtur, besueshmëri të lartë dhe bas të fuqishëm, duke u lejuar lojtarëve që të gjejnë rivalët e tyre të saktë për tingull. Falë ekuilibrit të shkëlqyeshëm, Immerse GH10 janë gjithashtu të përkryera për përdorim të përditshëm, duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar në celularin tuaj të mençur. Të dizajnuara për t'ju përshtatur mirë veshëve tuaj pa shkuar shumë thellë, dëgjueset GH10 përdorin goma mbrojtëse prej silikoni që vendosen mirë në veshët tuaj. Ato janë aq të rehatshme saqë nuk do t'i ndieni kufjet. Në paketim janë të përfshira tre palë mbrojtëse silikoni që përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo vesh. Ato janë të buta dhe mund të lahen, duke ju siguruar komoditet për përdorim afatgjatë. Ndërrimi i këngëve në lëvizje është i lehtë në sajë të kontrolleve me tri butona me një kabllo të integruar mikrofoni që ju lejon të merrni telefonata dhe të kontrolloni muzikën me një prekje. Mikrofoni i lëvizshëm me cilësi të lartë, ofron komunikim dhe zë të qartë, të nevojshëm për momentet vendimtare në lojëra. Këto janë dëgjuese me cilësi të lartë, që sigurojnë një frekuencë prej 20 Hz deri në 20 kHz, rezistencë 16 O dhe ndjeshmëri 95 dB. Ato përdorin një lidhës 3.5 mm për t'u lidhur me pajisje, dhe kanë një mikrofon të ndashëm dhe kontroll në kabllo.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4719072471897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
S37-2100950
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE