Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese MSI Immerse GH10, kuqë/zi

Kodi i produktit:
222242
EAN:
4719072471897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
S37-2100950
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Immerse GH10 Kufjet GH10 ofrojnë një eksperiencë të re të lojës. Të dizajnuara për lojtarë profesionistë, Immerse GH10 sjellin zë të pastër në lojë dhe muzikë për zhytjen e plotë të lojtarëve në lojën e tyre. Altoparlantë të fuqishëm 13.5 mm Altoparlantët e fuqishëm 13.5 mm ofrojnë një audio të pamposhtur, besueshmëri të lartë dhe bas të fuqishëm, duke u lejuar lojtarëve që të gjejnë rivalët e tyre të saktë për tingull. Falë ekuilibrit të shkëlqyeshëm, Immerse GH10 janë gjithashtu të përkryera për përdorim të përditshëm, duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar në celularin tuaj të menqur. Dizajn i rehatshëm Të dizajnuara për t'ju përshtatur mirë veshëve tuaj pa shkuar shumë thellë, kufjet GH10 përdorin një mbështjellëse silikoni që vendoset mirë në veshin tuaj. Ato janë aq të rehatshme saqë nuk do t'i ndieni kufjet. Në paketim janë të përfshira tre mbështjellëse silikoni që përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo vesh. Mbështjellëset janë të buta dhe mund të lahen, duke ju siguruar komoditet për përdorim afatgjatë. Kontroll praktik në kabllo Ndërrimi i këngëve në lëvizje është i lehtë në sajë të kontrolleve me tri butona me një kabllo të integruar mikrofoni që ju lejon të merrni telefonata dhe të kontrolloni muzikën me një prekje. Mikrofon i ndashëm Mikrofoni i lëvizshëm me cilësi të lartë, ofron komunikim dhe zë të qartë, të nevojshëm për momentet vendimtare në lojëra. Vetitë kryesore Këto janë kufje me cilësi të lartë, që sigurojnë një frekuencë 20 Hz deri në 20 kHz, rezistencë 16 O dhe ndjeshmëri 95 dB. Kufjet përdorin një lidhës 3.5 mm jack për t'u lidhur me pajisje, dhe kanë një mikrofon të ndashëm kontroll të kabllos.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4719072471897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
S37-2100950
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE