Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Pioneer SE-CL6BT, të hirta

Kodi i produktit:
237142
EAN:
4573243092362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
SE-CL6BT-H
Lansuar:
26. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pioneer SE-CL6BT janë dëgjuese që do ju sjellin zë kristal të pastër, kumbues dhe të detajizuar të muzikës tuaj të preferuar. Thjesht lidheni me celularin, tabletën apo pajisjet tjera digjitale dhe dëgjoni muzikë me bass të thellë dhe pastërti të çdo tingulli. Aksesori vjen i pajisur me transmetuesit me madhësi 9.2 mm që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz deri në 20 kHz, me ndjeshmëri 102 ± 3dB dhe 16 ohm impendancë, mund të lidhet me pajisjet tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth, mban baterinë me kapacitet deri në 10 orë përdorim dhe vijnë me ngjyrë të hirtë. Në pako me dëgjueset vijnë goma të silikonit në 3 madhësi ( S / M / L ).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4573243092362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
SE-CL6BT-H
Lansuar:
26. 5. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
9.2
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE