Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Razer Hammerhead, Bluetooth

Kodi i produktit:
212480
EAN:
8886419370987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
RZ04-01930100-R3G1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Hammerhead vijnë nga prodhuesi i njohur për pajisje të lojrave Razer. Këto dëgjuese ofrojnë një tingull shumë të detajuar, kanë dizajn të vogël dhe kompakt. Përveç rehatisë këto kufje zvogëlojnë në mënyrë të përsosur zhurmën e ambientit. Janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm në shtëpi, gjatë aktiviteteve fizike ose në zyrë. Me lidhjen Bluetooth dhe një jetëgjatësi të baterisë deri në tetë orë, dëgjueset do të hapin shumë mundësi të ndryshme.

Sorry, the description of the image is missing.


Dizajni unik

Këto dëgjuese ofrojnë një dizajn të lehtë. Kablloja simetrike është e pajisur me një panel kontrolli me mikrofon dhe kontrollin e volumit. Kufjet kanë altoparlantë 10mm që mbulojnë veshët në mënyrë të rehatshme.

Sorry, the description of the image is missing.

Zë i shkëlqyeshëm!

Dëgjueset dominojnë altoparlantët me magnet 10mm neodymium që japin riprodhim të mahnitshëm të natyrshëm, të detajuar të zërit dhe bas të thellë. Ato ofrojnë një tingull që nuk do të prisni nga asnjë palë dëgjuese!

Sorry, the description of the image is missing.

Baterit me qëndrueshmëri fantastike!

Dëgjueset vijnë me një bateri të rikarikueshme Li-Po, e cila ka një kapacitet prej 160 mAh. Bateria ofron qëndrueshmëri të shkëlqyer deri në 8 orë në përdorim standard, dhe pasi të shkarkohen, ato mund të rimbushen lehtësisht brenda 2 orëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419370987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
RZ04-01930100-R3G1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
116
Pa kabllo:
Pesha [g]:
28
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Dëgjuese Razer Hammerhead edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE