Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Samsung Level Active, Bluetooth, të bardha

Kodi i produktit:
218898
EAN:
8806088392288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5,5
Kodi i prodhuesit:
EO-BG930CWEGWW
Lloji i dëgjueseve:
Set

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjueset Samsung Level Active kanë dizajn elegant, kompakt dhe me rehati të plotë për veshin tuaj. Mund të lidhet me pajisje tjera nëpërmjet Bluetooth 4.1, ka mikrofon të integruar, është rezistente ndaj ujit si dhe mban baterinë rimbushëse Li-Ion me jetëgjatësi deri në 5.5 orë aktive. Për t'u rimbushur, dëgjuesja mban portin dhe kabllon microUSB. Vijnë me ngjyrë të bardhë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088392288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5,5
Kodi i prodhuesit:
EO-BG930CWEGWW
Lloji i dëgjueseve:
Set
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
18,2
Prodhuesi:
Samsung
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE