Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese SONY MDR-EX155AP, zezë

Kodi i produktit:
225071
EAN:
4548736066465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
16+
Kodi i prodhuesit:
MDREX155APB.AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stereo kufjet në vesh me driver-at e zërit 9mm neodymium japin tinguj të qartë dhe të dallueshëm, kanë frekuencë 5 - 24000 Hz, ndjeshmëri 103 dB / mW, impedancë 16 Ohm, driver dhe mikrofon në kabllo, 4 priza, peshon vetëm 3 g dhe kanë ngjyrë të zezë .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736066465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
16+
Kodi i prodhuesit:
MDREX155APB.AE
Lansuar:
25. 10. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pesha [g]:
3+
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE