Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese wireless BUXTON BHP 7000 BT, të argjendta

Kodi i produktit:
230976
EAN:
8590669236268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi i prodhuesit:
35050235
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese BUXTON BHP 7000 BT, të lehta me madhësi kompakte, të cilat janë të përshtatshme për të gjitha llojet e aktiviteteve sportive, por natyrisht edhe për dëgjim të muzikës normale. Kufjet janë ultra të lehta dhe të rezistueshme ndaj djersitjes, në sajë të mbrojtjes IP03, dhe janë gjithashtu të pajisura me goma që përshtaten në veshin tuaj. Ato poashtu kanë zë të balancuar të pastër dhe bas. Kufjet wireless, përdorin taknologjinë Bluetooth. Janë të pajisura me bateri 70 mAh me një kohë të përdorimit prej rreth 6 orësh, si dhe vijnë me me një kabllo të karikimit mikro USB dhe me 3 palë goma zëvëndësuese të madhësive të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669236268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi i prodhuesit:
35050235
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
17. 2. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
BUXTON
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE