Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje A4tech Bloody M660, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
203922
EAN:
4711421925105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
M660

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë dizajnuar për entuziastët e lojërave kompjuterike. Ofrojnë tingull që ngjan si real dhe përfshijnë frekuencë prej 20 Hz – 20 kHz me rezistencë prej 16 om. Reagueshmëria e frekuencës së mikrofonit të kufjeve është 75 Hz – 16 kHz. Përmbajnë kabllo bakri të kualitetit të lartë me konektorë prej 3.5 mm. Gjatësia e kabllos është 120 cm, kurse ngjyra e produktit në fjalë është e artë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421925105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
M660
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Prodhuesi:
A4Tech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE