Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Apple EarPods, të bardha

Kodi i produktit:
217003
EAN:
21212221212121211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD827ZM/B
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të lehta dhe me të vërtetë të rehatshme për çdo përdorues. Ato janë të pajisur me jack 3.5mm dhe punojnë me të gjitha pajisjet me iOS 10 ose më të ri, duke përfshirë iPod Touch, iPad dhe iPhone. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon dhe kontroll kabllor për marrjen dhe mbarimin e thirrjeve dhe kontrollimin e muzikës dhe videove.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
21212221212121211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD827ZM/B
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE