Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Arctic Sound E351-WM

Kodi i produktit:
75910
EAN:
8727670028838
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
ORACO-ERM04-GBA01

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë dizajnuar posaçërisht për përdoruesit e MP3 players ose iPhone-ëve. Ofrojnë një eksperiencë impresionuese në formë të tingullit të qartë si kristali, i cili mund t'ju argëtojë për shembull në sport, gjatë rrugëtimit me bus apo gjatë ndonjë udhëtimi. Kufjet përfshijnë edhe një mikrofon i cili mund të përdoret për shembull gjatë komunikimeve në Internet (Skype). Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.3 m dhe ajo përfundon me një jack 3.5 mm. Altoparlantët janë të pajisur me një varg frekuencash prej 10 Hz deri në 24 kHz, me një rezistencë prej 32 omëve dhe ndjeshmëri prej 104 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8727670028838
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
ORACO-ERM04-GBA01
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pajisje speciale:
Çantë për bartje
Pesha [g]:
5
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Kufje Arctic Sound E351-WM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE