Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Arctic Sound P311, rozë

Kodi i produktit:
101213
EAN:
8727670046276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM37-GBA01

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë të përshtatshme për përdorim gjatë çiklizmit ose vrapimeve. Kufjet mundësojnë dëgjimin e muzikës me kualitet të lartë dhe frekuencë prej 18 Hz deri në 22 kHz. Kufjet përmbajnë butona start, pause dhe skip, butona për pranimin ose përfundimin e thirrjeve si dhe një buton për kontroll të volumit të muzikës. Kapaciteti i baterive të kufjeve është 400 mAh dhe siguron deri në 20 orë dëgjimi të muzikës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8727670046276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM37-GBA01
Lansuar:
28 Dhjetor 2011
Lloji:
Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
71
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Kufje Arctic Sound P311 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE