Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje ARCTIC Sound P311, të bardha

Kodi i produktit:
218216
EAN:
8727670056626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM42-GBA01

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet pa kabllo ( wireless) Arctic Sound P311 sjellin zë me kualitetin më të lartë nëpërmjet autoparlantëve me madhësi 28 mm, rezistencë 32 ohm dhe frekuenca 18 Hz - 22 kHz. Kufjet mund të lidhen me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth v4.0 me diapazon deri në 20 metra, ka baterinë me kapacitet 400 mAh me 20 orë funksionalitet dhe vijnë me ngjyrë të bardhë. Në pako përfshihet çanta për bartje gjatë udhëtimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8727670056626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
HEASO-ERM42-GBA01
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
71
Prodhuesi:
Arctic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE