Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje ASUS Cerberus V2, të kuqe

Kodi i produktit:
218687
EAN:
4712900672800
Mikrofon:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të kuqe ASUS Cerberus V2, me kualitet të pabesueshëm të zërit. Tani ka shirit të ri nga çeliku që siguron jetë më të gjatë dhe pamje elegante, kufjet dekorative ofrojnë mbulim 30% më shumë dhe 50% izolim më të mirë të tingujve. Mikrofonët e dyfishtë kapin më qartë tingujt, vargu frekuencave është 20-20 kHz në 32 ohm rezistencë, dimensionet 224.84 x 198.4 x 101.33 mm dhe pesha 344 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900672800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
90YH015R-B1UA00
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-40
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Pesha [g]:
344
Prodhuesi:
ASUS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE